O mnie


Witam serdecznie!

Nazywam się Natalia Mikołajczyk i z wykształcenia jestem dietetykiem. Studia wyższe ukończyłam na Akademii Wychowania Fizycznego oraz Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, a obecnie kontynuuję naukę na studiach doktoranckich.

Jako dietetyk ciągle rozwijam swoje zainteresowania i poszerzam wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych, a w wolnym czasie systematyzuję wiedzę zaglądając do literatury specjalistycznej. Zdaję sobie sprawę z tego, że dietetyka jest prężnie rozwijającą się dziedziną nauki, dlatego trzeba być na bieżąco, aby móc w jak najlepszy sposób pomóc Pacjentom i świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Moją misją jest pomoc innym w zakresie żywieniowym, szerzenie wiedzy na temat wpływu diety na nasze zdrowie, inspirowanie i motywowanie.

Podczas pracy z Pacjentem szczególną uwagę zwracam na edukację żywieniową, ponieważ zależy mi na tym, aby wykształcić u danej osoby prawidłowe nawyki żywieniowe, które będą towarzyszyć już przez całe życie.

Nie stosuję żadnych schematów, do każdego Pacjenta podchodzę w indywidualny i holistyczny sposób, bo tylko takie podejście jest gwarancją sukcesu. Każdy z nas jest inny i tym samym każdy z nas potrzebuje innej kombinacji żywieniowej, która zapewni zdrowe życie.

Prywatnie uwielbiam zdrowe gotowanie i dlatego też systematycznie umieszczam na blogu przepisy na zdrowe dania. Swoją wiedzę żywieniową przekazuję także podczas warsztatów dla najmłodszych, gdzie uczę dzieci zasad zdrowej diety i przeprowadzam warsztaty przyrządzania zdrowych i smacznych posiłków.

Uważam, że zdrowa dieta jest kluczem do zdrowego życia i mam nadzieję, że wkrótce również Ty się o tym przekonasz 🙂

Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

 

Szkolenia i konferencje, w których uczestniczyłam:

Pozdrawiam,
Natalia Mikołajczyk